Masz dziecko w wieku 3-12 lat?
Świetnie się składa!
Zorganizujemy dla Was niezapomnianą imprezę urodzinową.

City, Friends, Ninjago, Star Wars, Nexo Knights, Avengers, Chima, Auta, Harry Potter, WeDo…

A może masz inny pomysł?

Urodziny w Edukido to wizyta w uwielbianym przez dzieci świecie przygód bohaterów LEGO®.

Wybierz temat przyjęcia, ustal termin, zaproś gości… a my zajmiemy się resztą.

Centrum Edukido, w czasie imprezy do Twojej dyspozycji na wyłączność, będzie świetnym miejscem zabawy dla dzieci, a dla rodziców –relaksu.

 • Dla młodszych – niczym nieskrępowana zabawa w świecie najpopularniejszych bohaterów LEGO®.
 • Dla starszych – zabawy z robotyką, podczas których poznają oni pasjonujące sekrety nauki.

Zapytaj już dzisiaj o wolny termin!

PRZYKŁADOWE TEMATY URODZIN

FRIENDS

FRIENDS – URODZINY PRZYJACIÓŁ Z HEARTLAKE

W miasteczku Heartlake długo nic się nie działo. Wszyscy mieszkańcy zaczęli się okropnie nudzić. Aż pewnego dnia coś się wydarzyło. Każdy z mieszkańców otrzymał zaproszenia na imprezę urodzinową jednej z naszych przyjaciółek. Jedynym warunkiem było przyjście w przebraniu lub masce.

Nasz wspaniały bal maskowy rozpoczniemy od przygotowania klockowych masek i z nimi udamy się na przyjęcie w parku Heartlake. Ale kto przygotuje całą scenerię parku? Właśnie my!
Drzewa, ławeczki, miejsce, w którym będziemy jedli tort – całość zależy tylko od naszej wyobraźni!

STAR WARS

STAR WARS – AKADEMIA JEDI I GALAKTYCZNA BITWA

Witajcie w Akademii Jedi. Abyśmy zaczęli szkolenie, musimy zbudować postać naszego rycerza Jedi. Potrzebujemy też pojazdu dla niego. W zależności od tego, gdzie nasz rycerz się szkolił, budujemy pojazdy powietrzne, naziemne, podwodne…

Luke Skywalker odnalazł główne siły wroga – galaktycznego Imperium. Zlokalizował je blisko planety Tatooine – miejsca, w którym się wychował i poznał tajniki Mocy. Lord Vader dysponuje ogromną liczbą statków powietrznych typu tie-fighter. Generałowie Sojuszu Rebeliantów postanowili, że uderzenie musi nastąpić jak najszybciej. Niezbędna jest duża liczba myśliwców, które wyruszą w bój…

NINJAGO

NINJAGO – AKADEMIA SPINJITSU

Witamy w akademii Ninjago. Mistrz Wu ma zamiar powitać młodych adeptów tej tajemnej sztuki walki. Zanim to się stanie, nowi uczniowie muszę się wykazać wiedzą ze świata Ninjago. Popisać się sprawnym okiem, wykazać pomysłowością oraz zręcznością. Każdą z tych cech będą sprawdzać specjalnie przygotowane testy… Bez obaw – na koniec dnia każdy z adeptów opanuje sztukę Spinjitsu.

Wszyscy zostali wezwani do Mistrza Wu, który wyglądał na bardzo zaniepokojonego. Okazało się, że Podniebni Piraci dotarli do zaklętej księgi, dzięki której udało im się obudzić prastarą przeraźliwą bestię. Jej jedynym zadaniem jest zniszczyć wszystkich posiadaczy umiejętności Spinjitsu i Airjitsu. Przed nami wielka bitwa…

NEXO KNIGHTS

NEXO KNIGHTS – ATAK JESTRA NA KRÓLESTWO KNIGHTON

Czarownik Merlok zwołał zebranie wszystkich rycerzy Nexo i przekazał im wiadomość, że błazen Jestro szykuje inwazję na nasze królestwo. Merlok udostępnił plany oraz zesłał nowe moce Nexo dla wszystkich rycerzy, aby rozpoczęli przygotowania do obrony królestwa. Ale uwaga! Błazen posiada księgę potworów i będzie ich używał do ataku …

Naczelny dowódco obrony naszej krainy, pomóż nam – zbudujmy naprawdę solidną fortecę! Czy damy radę? Czasu coraz mniej…

CITY

CITY – MIASTO MARZEŃ

A co by było, gdybyś i Ty mógł zostać architektem LEGO®? Niezliczona liczba możliwości, miliony rozwiązań, tysiące klocków, setki kolorów. Użyj swojej wyobraźni i stwórz miasto LEGO® – to będzie Twoje miasto!

Ale od czego zacząć? Od ulic? OK, ale jaka ich liczba będzie najlepsza? A może zbudować kolej, aby ułatwić ludzikom dotarcie do pracy bądź szkoły? Nie obędzie się też bez straży pożarnej, posterunku policji, banku i innych pożytecznych budynków. A może miasto przyszłości – unosząca się w powietrzu wyspa budynków, parków i nowoczesnych pojazdów. Co sądzicie o mieście podwodnym – kapsuły z powietrzem i podwodne ogrody? To ty decydujesz! Zatem nie traćmy czasu. Do dzieła!

ROBOTYKA

ROBOTYKA – JAK TO DZIAŁA?

„Jak to działa”? Mimo upływu stuleci dzieci nadal zadają to samo pytanie. Aby sięgnąć po odpowiedź, nie musimy już wertować internetu – możemy… zbudować odpowiedź na to pytanie. Przed nami wspaniała przygoda! Nie tylko dla odważnych odkrywców, zwariowanych konstruktorów i nieustraszonych mechaników. Także dla wszystkich po prostu poszukujących odpowiedzi.

Zbudujemy i zaprogramujemy roboty Edukido. Poznamy od „kuchni” zasady działania różnych mechanizmów. Dodatkowo nauczymy się programować zbudowane modele. Silniki, wychylenia, czujniki ruchu – poznamy zasady ich działania i możliwości wchodzenia w interakcję z otoczeniem.

Te wszystkie trudne i skomplikowane elementy technologii poznamy dzięki zestawom LEGO® WeDo 2.0 i autorskim projektom Edukido.
Czeka nas świetna zabawa!

Do wyboru fascynujące tematy w ramach tematu ROBOTYKA:

 • Księżycowe łaziki
 • Robo-dźwigi
 • Ramię robota
 • Robo-żabki
 • Głowy dinozaurów
 • Życie gąsienic
 • Podniebne wyprawy helikopterem
 • Plac budowy – dźwigi i wywrotki
 • Świat mostów
 • Służby miejskie – zamiataczka.
URODZINKI z lego
urodziny z klockami lego
organizacja urodzin z klockami lego