Franczyza warsztatowa – biznes na dobry początek

 • Ty decydujesz, ile pracujesz(od 2 do 5 dni w tygodniu)
 • ryzyko jest niewielkiepoczątkowa inwestycja to 8.000 zł netto
 • nie musisz mieć własnego lokalu masz wyłączność terytorialną
 • możesz wypowiedzieć umowę w ciągu 3 m-cypo I roku działania

Zarabiaj od 4.000 do 19.000 zł na rękę na warsztatach edukacyjnych z klockami Lego® w szkołach i przedszkolach!

Na czym polega franczyza warsztatowa Edukido?

W franczyzie warsztatowej zarabiasz na prowadzeniu edukacyjnych warsztatów z klockami Lego® w placówkach oświatowych i kulturalnych. Dzięki naszym autorskim i przetestowanym scenariuszom, stworzysz atrakcyjne zajęcia dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat, trwające od 45 do 60 minut.

Twoje dochody pochodzą z opłat za udział w warsztatach, które ustalasz samodzielnie w oparciu o potencjał rynku i zainteresowanie warsztatami na swoim terytorium. Co więcej, możesz zacząć swoją działalność w dowolnym momencie, bez konieczności oczekiwania na początek roku szkolnego czy semestru. Dzięki temu szybko i elastycznie rozwiniesz swój biznes, pomagając dzieciom rozwijać swoje umiejętności i kreatywność poprzez zabawę z klockami Lego®.

Umowa franczyzowa dostosowana do Twojego życia

Nasza umowa na 3 lata daje Ci stabilność, ale jednocześnie elastyczność, gdyż można ją rozwiązać z zachowaniem 3-miesięcznego okresu wypowiedzenia, jeśli Twoje plany życiowe ulegną zmianie. Jako franczyzobiorca sam ustalasz poziom cen za warsztaty na swoim obszarze, zaczynając od 300 zł (ok. 15 zł od dziecka) dla placówki, co pozwala dostosować ofertę do potencjału rynku i zainteresowania warsztatami.

Dołącz do grona zadowolonych franczyzobiorców, takich jak ten, który przeprowadził aż 610 warsztatów w ciągu jednego semestru, i ciesz się korzyściami płynącymi z naszego sprawdzonego modelu franczyzowego. 

Odkryj prostotę i korzyści z franczyzy warsztatowej Edukido!

Stając się franczyzobiorcą Edukido, otrzymujesz prosty i klarowny model współpracy, który pozwala skupić się na rozwijaniu Twojego biznesu. Ciesz się wyłącznością terytorialną na obszarze licencji, stałymi opłatami miesięcznymi, które nie rosną wraz ze wzrostem przychodów, a także dużą elastycznością w zarządzaniu czasem pracy i ustalaniu cen za warsztaty.

W ciągu ostatnich 5 lat nasi Franczyzobiorcy przeprowadzili ponad 4,9 tys. warsztatów w 847 placówkach oświatowych!

Zarabiaj 10 tysięcy zł miesięcznie, pracując tylko 14 dni!

Marzysz o zarobkach rzędu 10 tysięcy zł miesięcznie, pracując jedynie 14 dni w miesiącu? To możliwe z Edukido! Nasz sprawdzony model biznesowy pozwala osiągnąć atrakcyjne dochody, a my z chęcią podzielimy się z Tobą wiedzą na temat sprzedaży warsztatów, organizacji pracy i liczby zajęć potrzebnych, aby osiągnąć taki wynik. Dołącz do grona zadowolonych franczyzobiorców i ciesz się nie tylko satysfakcją z wpływu na rozwój dzieci, ale także finansowym sukcesem swojej działalności.

Umowa franczyzowa dostosowana do Twojego życia

Jesteśmy otwarci na współpracę z różnymi osobami, niezależnie od doświadczenia zawodowego czy pedagogicznego. Szukamy osób, które:

😊 Są otwarte na pomysły innych, swoje zaangażowanie i konsekwentne działanie
👨‍👩‍👧‍👦 Nie chcą wracać na etat po urlopach rodzicielskich
🕒 Chcą zrezygnować z pracy na etacie, elastycznie planować czas pracy i pracować na swoich zasadach
👩‍🏫 Są związane z edukacją dzieci i chcą prowadzić biznes wspierający ich rozwój
🚀 Prowadzą inną działalność i chcą wzbogacić zakres swoich usług
💰 Szukają dodatkowego zarobku

Dlaczego warto wybrać model biznesowy Edukido?

Wybierając współpracę z Edukido, stawiasz na doświadczenie i sprawdzony model biznesowy. Dzięki naszemu zaangażowaniu w sektor usług edukacyjnych, opracowaliśmy system, który sami chcielibyśmy otrzymać jako franczyzobiorcy. Nasz model jest dobrze dopasowany do rynku, oferując konkretne perspektywy zysku i zakres świadczeń idealnie odpowiadający oczekiwaniom naszych partnerów.

Poznaj ofertę na franczyzę warsztatową

to nic nie kosztuje

  Chcę wiedzieć o promocjach Edukido: Po zapoznaniu się z polityką prywatności Edukido wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez Właściciela Sieci Edukido - Edukido Polska Sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną (lub za pomocą innych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu obowiązujących przepisów), informacji o promocjach, nowościach, wydarzeniach i usługach w sieci „Edukido”, w tym na przesyłanie mi wskazanych wyżej informacji handlowych drogą elektroniczną. Wiem, że mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Zainteresowany własnym biznesem?

  Dowiedz się więcej o ofercie franczyzy warsztatowej

  Masz apetyt na większy biznes?

  Realizacja projektu pn. „Internacjonalizacja autorskiego programu pracy nad rozwojem dzieci poprzez zabawę klockami LEGO firmy EDUKIDO POLSKA Sp. z o.o.”

  EDUKIDO POLSKA Sp. z o.o. realizuje projekt pn. „Internacjonalizacja autorskiego programu pracy nad rozwojem dzieci poprzez zabawę klockami LEGO firmy EDUKIDO POLSKA Sp. z o.o.”
  Celem projektu jest wdrożenie produktu w postaci franczyzy w sektorze edukacyjnym – unikatowego autorskiego programu pracy nad rozwojem dzieci poprzez zabawę klockami LEGO na rynkach zagranicznych (Rumunia, Węgry).
  Planowane do osiągnięcia efekty: przygotowanie do wdrożenia modelu biznesowego internacjonalizacji, poszerzenie kanałów dystrybucji dedykowanych na rynki dedykowane w ramach internacjonalizacji, osiągnięcie gotowości do rozpoczęcia sprzedaży franczyzy na rynku rumuńskim i węgierskim, podpisanie kontraktów handlowych na rynku rumuńskim oraz węgierskim, osiągnięcie przychodów ze sprzedaży franczyzy na rynku rumuńskim oraz węgierskim. Wartość projektu: 195 500 PLN Wartość dofinansowania: 166 175 PLN Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia