Wieczorne warsztaty Edukido

Wieczorowe warsztaty edukacyjne

oferta Edukido

Wieczory z Edukido to specjalne warsztaty dla dzieci, które organizujemy w każdy piątek w naszym centrum. Możesz oddać nam swoją pociechę pod opiekę i cieszyć się wolnym wieczorem, a do tego mieć pewność, że Twoje dziecko jest bezpieczne i szczęśliwe. 🙂

Wieczory z Edukido to:

Aż 3 godziny naszej opieki nad pociechami

Warsztaty tematyczne – na każdym spotkaniu poruszamy inne zagadnienie

Seans filmowy na koniec spotkania

Pyszny poczęstunek (popcorn, kolorowe kanapeczki, woda, herbatka)

Wieczory z Edukido organizowane są dla dzieci w wieku 6-12 lat

Potrzebujesz chwili dla siebie w piątkowy lub sobotni wieczór? Planujesz załatwienie ważnych spraw w godzinach popołudniowych?

Proponujemy Ci niezapomniane warsztaty z klockami LEGO®, w czasie których zajmiemy się Twoim dzieckiem przez prawie 3 godziny! Popołudniowe warsztaty to przekazywanie wiedzy z konkretnego obszaru tematycznego poprzez budowanie klockami LEGO® Co czeka dzieci podczas wieczornych zajęć Edukido? Uczestnicy będą mogli zdobyć pasjonującą wiedzę i świetnie się bawić w swoim gronie. Wszystko to w swobodnej, kreatywnej atmosferze sprzyjającej nauce. Spędzony czas umilą dzieciom przekąski, zabawy ruchowe i seans filmowy. Skontaktuj się z nami i poznaj więcej szczegółów na wieczornych zajęć!

„Moje dziecko bardzo lubi weekendowe zajęcia w Edukido. Ten czas spędzony z rówieśnikami to dla niego dobra zabawa i odpoczynek! Polecam wszystkim rodzicom tą edukacyjną rozrywkę dla swoich dzieciaków!".

Czas na pytania i wnioski

Po wprowadzeniu do tematu instruktor zadaje dzieciom pytania. Podopieczni samodzielnie (ze wsparciem instruktora) szukają odpowiedzi na drodze rozważań i eksperymentów. Niezwykle ważne jest to, że nie ma jednej drogi dojścia do wniosków! Dzieci uczą się, że wiele dróg może prowadzić do uzyskania tego samego efektu, a tym samym zdobywają umiejętność rozwiązywania złożonych problemów.

"Jeśli umiecie diagnozować radość dziecka i jej natężenie, musicie dostrzec, że najwyższą jest radość pokonanej trudności, osiągniętego celu, odkrytej tajemnicy. Radość tryumfu i szczęście samodzielności, opanowania, władania."

Janusz Korczak

Spostrzeżenia, refleksje i prezentacja osiągnięć

Po etapie konstrukcji i zdobywania wiedzy przychodzi czas na wspólne spostrzeżenia i refleksje dotyczące odbytych zajęć. Po warsztatach dzieci mogą zaprezentować wszystkim efekty swojej pracy, pękając przy tym z dumy. 😉 Jest to element szczególnie ważny dla podnoszenia motywacji najmłodszych.

Wieczory z Edukido organizowane są w oddziałach:

  • Warszawa Wesoła
  • Sulejówek
  • Żyrardów