Warsztaty edukacyjne dla dzieci

Półkolonie dla dzieci

oferta Edukido

Wakacje i ferie w mieście mogą być niezwykle atrakcyjne i wciągające dla Twojego dziecka. Wystarczy, że zapiszesz je na półkolonie. Dobrze wybrane będą świetną okazją nie tylko do wspaniałej zabawy, ale również do rozwijania u malucha kreatywności i logicznego myślenia.

Przyjrzyj się ofercie półkolonii letnich i zimowych w Centrach Edukido

Zajęcia prowadzą profesjonalni trenerzy i instruktorzy

Naprawdę dużo budowania z LEGO® i mnóstwo dodatkowych atrakcji

Nadzór Kuratorium Oświaty

Dzieciaki będą zachwycone!

Półkolonie z klockami to wspaniała przygoda dla Twojego dziecka!

Bogaty program obejmuje przede wszystkim naprawdę dużo budowania z LEGO®. Tematyka zajęć dopasowana jest do wieku uczestników półkolonii. Ale… półkolonie z Edukido to nie tylko klocki! Oprócz codziennego rozwoju kreatywności poprzez konstruowanie ciekawych modeli, dzieci aktywnie spędzają czas biorąc udział między innymi w:

 • zajęciach piłkarskich,
 • grach miejskich,
 • warsztatach kulinarnych,
 • turniejach gier planszowych,
 • wycieczkach terenowych.

Zróżnicowanie zajęć, poprzez przeplatanie ich z innymi aktywnościami ruchowymi, jest świetnym bodźcem do rozwoju Twojego dziecka i doskonałym pomysłem na twórcze spędzenie wakacyjnego czasu. Ponadto taka różnorodność w trakcie dnia sprawia, że dziecko dłużej pozostaje skupione i nie narzeka na nudę. Oprócz świetnej zabawy nasi mali uczestnicy rozwijają umiejętności współpracy w grupie, jak również zdolności interpersonalne, dzięki którym stają się bardziej otwarci na otaczający je świat i ludzi. Zajęcia prowadzą profesjonalni trenerzy i instruktorzy, a dzieci są pod stałą opieką wykwalifikowanych wychowawców.

Jak dokładnie wyglądają pókolonie Edukido w Twoim mieście? 
Zgłoś się do nas, a otrzymasz szczegółową ofertę
. 🙂

Co dzieje się na zajęciach półkolonii Edukido?

Na zajęciach z klockami LEGO® Twoje dziecko pozna nowe zagadnienia ze świata maszyn, przyrody, bajek oraz historii. Ciekawe i kreatywne zadania rozwiną zainteresowanie zdobyczami techniki, a także pogłębią wiedzę na temat zjawisk naturalnych i wzajemnych oddziaływań

Półkolonijne warsztaty to przekazywanie wiedzy z konkretnego obszaru tematycznego poprzez budowanie klockami LEGO®

Uczestnicy półkolonii Edukido od razu mogą zobaczyć efekty swojej pracy. Podczas zajęć zawsze powstają oryginalne budowle oraz pojazdy. Ponieważ nikt nie rozdaje scenariuszy i nie ma gotowych szablonów, dzieci swobodnie rozwijają swoją kreatywność, wyobraźnię przestrzenną i umiejętność pokonywania przeszkód. A to wszystko połączone jest z dobrą zabawą w grupie.

Skontaktuj się z nami i poznaj więcej szczegółów na temat półkoloni w Twoim mieście.

"Pomysł zapisania mojego dziecka na półkolonie Edukido sprawdził się w 100%. Oprócz codziennych zajęć kreatywnych syn grał w piłkę, gotował i wychodził z dziećmi na wycieczki plenerowe".

Półkolonie Edukido

Nasze półkolonie, w zależności od dostępności atrakcji w regionie, mogą składać się z:

 • Zajęcia Edukido – edukacja z klockami Lego®
 • Zabawy integracyjne
 • Virtual Quest – projekcja filmów w rzeczywistości 3D
 • Treningi piłkarskie
 • Zabawa w parku trampolin
 • Zwiedzanie skansenu (gra terenowa, ognisko)
 • Zajęcia w parku wodnym
 • Obiad i odpoczynek
 • Seans w kinie

Półkolonie Edukido

Edukido zapewnia na półkoloniach:

 • Opiekę doświadczonych instruktorów i wychowawców przez 8-9 godzin dziennie
 • Nadzór Kuratorium Oświaty
 • 2 lub 3 posiłki dziennie (drugie śniadanie, obiad, podwieczorek)
 • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW)
 • Zabezpieczenie medyczne
 • Bilety i przejazdy
 • Dyplomy dla uczestników zajęć

Zapytaj o pólkolonie dla dzieci

Propozycja zajęć w ramach półkolonii jest uzależniona od aktualnej oferty Centrum Edukido w Twoim mieście. Chcesz dowiedzieć się więcej? Serdecznie zapraszamy! Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz lub znajdź swoje Edukido i zadzwoń do nas. Serdecznie zapraszamy!

  Ile dzieci chcesz zapisać na półkolonie?

  Wybierz miasto:

  Osoba kontaktowa:

  Chcę wiedzieć o promocjach Edukido: Po zapoznaniu się z polityką prywatności Edukido wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez Właściciela Sieci Edukido - Edukido Polska Sp. z o.o. i Partnerów Edukido - właścicieli oddziałów Edukido (franczyzobiorców) drogą elektroniczną i telefoniczną (lub za pomocą innych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu obowiązujących przepisów), informacji o promocjach, nowościach, wydarzeniach i usługach w sieci „Edukido”, w tym na przesyłanie mi wskazanych wyżej informacji handlowych drogą elektroniczną. Wiem, że mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Cofnięcie zgody:

   Wybierz oddział:

   Nie chcę wiedzieć o promocjach Edukido: Cofam zgodę na przekazywanie mi przez Właściciela Sieci Edukido - Edukido Polska Sp. z o.o. i Partnerów Edukido - właścicieli oddziałów Edukido (franczyzobiorców) drogą elektroniczną i telefoniczną (lub za pomocą innych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu obowiązujących przepisów), informacji o promocjach, nowościach, wydarzeniach i usługach w sieci „Edukido”, w tym na przesyłanie mi wskazanych wyżej informacji handlowych drogą elektroniczną.