Centrum Edukido Piaseczno, Żabia Wola

powrót do mapy Edukido

Kontakt i zapisy

Piaseczno i okolice, Żabia Wola

tel. +48 607 991 040

piaseczno@edukido.com.pl

godziny otwarcia: 8:00-15:00 (biuro)

Aktualności

Zajęcia regularne dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat w Twoim przedszkolu i szkole!

Zajęcia w Edukido są podzielone na grupy wiekowe – po to, by dać podopiecznym tylko to, co najcenniejsze i dopasować program zajęć do ich potrzeb oraz możliwości. Wykorzystywane przez nas zestawy klocków są źródłem wiedzy o świecie. Wprowadzają małych odkrywców w świat techniki i natury. Pokazują historię, kosmos, architekturę… Dzieci poznają podstawy budowy maszyn, prawa przyrody, reguły matematyki. Nasze zajęcia zawsze mają przełożenie na praktykę i są w niej głęboko osadzone.

Zapisz swoje dziecko na bezpłatną lekcję pokazową – zadzwoń  – +48 607 991 040

Warsztaty edukacyjne dla dzieci

Edukido to nie tylko regularne zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci. To także warsztaty edukacyjne dla przedszkolaków i uczniów oraz inne, ciekawe wydarzenia dla najmłodszych. Każde spotkanie tematyczne to wydarzenie jednorazowe. Na zajęciach używamy klocków LEGO®, mat edukacyjnych i innych autorskich akcesoriów potrzebnych w realizacji danego scenariusza.

Nie czekaj i zarezerwuj wspaniały warsztat dla całej klasy! Zadzwoń+48 607 991 040

Zajęcia Edukido odbywają się:

Zajęcia prowadzimy w szkołach i przedszkolach na terenie powiatu piaseczyńskiego. Nie wiesz czy jesteśmy w Twoim przedszkolu / szkole? Napisz do nas!

piaseczno@edukido.com.pl

Podczas zajęć to dzieci tworzą światy. Mają przed sobą temat, problem i klocki LEGO®. Nie dostają instrukcji, a osoba instruktora ogranicza ingerowanie w pracę dzieci do niezbędnego minimum. Stawiamy bowiem na samodzielność.

Co mówią rodzice?

„Moje dziecko czeka z niecierpliwością na każde zajęcia Edukido. Jest zadowolone, gdy po przyjściu do domu może nam opowiadać jak działa statek kosmiczny, albo skąd się bierze wiosna. Cieszymy się, że jesteście!”

Mama Karola

„Cenimy Edukido a profesjonalizm, rzetelność i kreatywność w porwadzeniu zajęć poalekcyjnych. To miło, że są jeszcze ludzie z pasją i takim zaangażowaniem.”

Mama Zosi

Galeria zdjęć