Centrum Edukido Lubartów

powrót do mapy Edukido

Kontakt i zapisy

Lubartów i okolice

powiat lubartowski 

tel. +48 696 937 937

e-mail: lubartow@edukido.com.pl

Aktualności

Zajęcia regularne dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat

Podczas zajęć to dzieci tworzą światy. Mają przed sobą temat, problem i klocki LEGO®. Nie dostają instrukcji, a osoba instruktora ogranicza ingerowanie w pracę dzieci do niezbędnego minimum. Stawiamy bowiem na samodzielność. Nie wyręczamy dzieci, lecz stwarzamy im idealne warunki do kreatywnego i logicznego myślenia oraz działania.

Zajęcia odbywają się w szkołach i przedszkolach.

Zapisz swoje dziecko na bezpłatną lekcję pokazową! Zadzwoń: +48 696 937 937

Warsztaty edukacyjne dla dzieci

Edukido to nie tylko regularne zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci. To także warsztaty edukacyjne dla przedszkolaków i uczniów oraz inne, ciekawe wydarzenia dla najmłodszych.

Nie czekaj i zarezerwuj warsztaty dla swojej szkoły lub przedszkola!

Zadzwoń : +48 696 937 937

Organizacja urodzin dla dzieci

Edukido to nie tylko zajęcia regularne i warsztaty. To także możliwość zorganizowania niezapomnianej imprezy urodzinowej dla twojego dziecka.

Urodziny w Edukido to wizyta w uwielbianym przez dzieci świecie przygód bohaterów LEGO®.

Wybierz temat przyjęcia, ustal termin, zaproś gości… a my zajmiemy się resztą. Zadzwoń i zapytaj o urodziny z Edukido!

Zapytaj o wolne terminy na przyjęcie urodzinowe dla Twojego dziecka! Zadzwoń : +48 696 937 937

Zajęcia Edukido odbywają się:

Akademia Przedszkolaka w Lubartowie

Sala Zabaw SUPER KIDS w Lubartowie

Szkoła Podstawowa w Pałecznicy

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Mickiewicz w Lubartowie

Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy Bychawskiej

Szkoła Podstawowa w Nowodworze

Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie

Niepubliczne Przedszkole Dwujęzyczne Motylek w Lubartowie

Dzieci nieustannie pytają: „A dlaczego słońce świeci?”, „A dlaczego słoń ma trąbę?”, „A dlaczego mucha lata?”… Dzieci nieustannie mówią – na każdy temat. Dzieci nieustannie chcą się bawić – najlepiej z innymi dziećmi...

Co mówią rodzice?

„Cieszę się, że moje dziecko uczęszcza na zajęcia Edukido, ponieważ dzięki nim rozwija swoją wyobraźnię i logiczne myślenie. Zajęcia za każdym razem uczą dziecko czegoś nowego, przekazują ciekawe informację na temat otaczającego świata. Mój przedszkolak za każdym razem opowiada mi wiele ciekawych rzeczy, o których dowiedział się podczas zajęć. Dzieci budują dane zagadnienie, tak jak sobie je wyobrażają, a nie tak, jak narzuca im to instrukcja. Gorąco polecam!”

„Podoba mi się profesjonalne podejście do dzieci. Nie są to zajęcia, na których przekazywana jest sucha wiedza. Dzieci uczą się poprzez bezpośrednie dotknięcie danego zagadnienia, zbudowanie go na podstawie tego, czego się dowiedziały. Mój synek co tydzień nie może się doczekać dnia, w którym odbywają się zajęcia. Sam i bez namawiania szykuje się do szkoły.”

„Doceniam niesamowity kontakt z dziećmi. Moja córka co tydzień czeka na zajęcia. Podoba mi się docenienie pracy dziecka, jakie wkłada w to co tworzy z klocków. Widzę też poprawę w koncentracji mojej córki. Lepiej skupia się na wykonywanych zadaniach, co przenosi się to również na naukę w szkole.”

Galeria zdjęć