Organizacja urodzin dla dzieci

Urodziny dziecka w uwielbianym świecie LEGO®

oferta Edukido

Mieszkasz pod jednym dachem z małych odkrywcą? 🙂 Pomożemy Ci zorganizować dla niego przyjęcie godne zwariowanych konstruktorów i nieustraszonych mechaników. Twoja pociecha i jej goście będą mogli poznać odpowiedzi na najbardziej nurtujące ich pytania.

Przyjęcia urodzinowe z udziałem klocków LEGO®

Zarezerwuj termin imprezy urodzinowej w stylu LEGO®

2 lub 3 godziny wspaniałej zabawy

Animacji tematyczne LEGO® pod opieką koordynatora urodzin

Dekoracje tematyczne, poczęstunek dla dzieci w kolorach LEGO® oraz upominek dla solenizanta

Centrum Edukido na wyłączność lub przyjęcie urodzinowe w Twoim domu!

Wybierz temat przewodni imprezy urodzinowej

Wybierz temat przyjęcia, ustal termin i zaproś gości, a my… zajmiemy się resztą.

City – miasto marzeń

Masz w domu małego adepta akademii Ninja? Dzięki klockom LEGO® możesz wyprawić mu jego wymarzone przyjęcie urodzinowe. Dzieci będą mogły wykazać się pomysłowością i zręcznością, by na koniec zabawy w pełni opanować trudną sztukę bycia Ninja.

Ninja – akademia wojownika

Masz w domu małego adepta akademii Ninja? Dzięki klockom LEGO® możesz wyprawić mu jego wymarzone przyjęcie urodzinowe. Dzieci będą mogły wykazać się pomysłowością i zręcznością, by na koniec zabawy w pełni opanować trudną sztukę bycia Ninja.

Gwiezdna Bitwa

Budowanie gwiezdnych rycerzy, walka w pojazdach naziemnych, powietrznych i podwodnych oraz wielka bitwa z wrogiem (oczywiście w obronie dobra i szlachetnych wartości). Brzmi jak wymarzone przyjęcie Twojej pociechy? Dzięki Edukido i zestawom LEGO® możesz spełnić marzenie swojego dziecka.

Rycerze – atak na królestwo

Pozwól dzieciom wspólnie obronić królestwo przed atakiem wroga. Każde z dzieci będzie mogło wcielić się w rolę prawdziwego, walecznego wojownika i stawić czoło nieprzyjacielowi, który… ma w posiadaniu prawdziwą księgę potworów i z pewnością nie zawaha się jej użyć!

Przyjaciółki z Heartlake

Zorganizuj imprezę urodzinową, podczas której dzieci same przygotują maski z klocków LEGO®, a potem udadzą się na przyjęcie do parku Heartlake. Kto zajmie się aranżacją parku? Twoja pociecha i jej goście! Wspólnie „posadzą” drzewa, ustawią ławeczki i zaaranżują miejsce, w którym zjedzą pyszny tort.

Fantastyczny świat elfów

Zorganizuj imprezę urodzinową w innym wymiarze! Pozwól dzieciom na przeniesienie się do fantastycznego świata elfów, który ograniczać będzie jedynie ich wyobraźnia. A w nieznanym świecie, może wydarzyć się wszystko…

Urodziny w Krainie Lodu

Przygody sióstr i wesołego bałwanka wciągną uczestników imprezy w lodowy świat. Magiczna kraina śniegu, pełna zarówno radosnych chwil, jak i przeszkód do pokonania, sprawi, że urodziny Twojego dziecka będą niezapomniane.

Czarodzieje

Zaczarowane samochody i zwierzęta, różdżki, latające miotły – to część niesamowitego świata, który możemy zaproponować Twojemu dziecku. Na urodzinach Edukido, dzieci mogą uczyć się magii od wybitnych czarodziejów, by na koniec stoczyć magiczny mecz.

Robotyka – jak to działa?

Mieszkasz pod jednym dachem z małych odkrywcą? 🙂 Pomożemy Ci zorganizować dla niego przyjęcie godne zwariowanych konstruktorów i nieustraszonych mechaników. Twoja pociecha i jej goście będą mogli poznać odpowiedzi na najbardziej nurtujące ich pytania.

Szukasz innych pomysłów na urodziny dla dziecka?

Być może spodobają Ci się te: Park dinozaurów, Czarodzieje lub Superbohaterowie. Wybierz Edukido w swojej miejscowości i zadzwoń do nas.

Skontaktuj się z nami

zapytaj o wolny termin i poznaj więcej szczegółów organizacji urodzin! Wypełnij poniższy formularz lub znajdź swoje Edukido i zadzwoń do nas.

  Wybierz miasto:

  Osoba kontaktowa:

  Chcę wiedzieć o promocjach Edukido: Po zapoznaniu się z polityką prywatności Edukido wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez Właściciela Sieci Edukido - Edukido Polska Sp. z o.o. i Partnerów Edukido - właścicieli oddziałów Edukido (franczyzobiorców) drogą elektroniczną i telefoniczną (lub za pomocą innych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu obowiązujących przepisów), informacji o promocjach, nowościach, wydarzeniach i usługach w sieci „Edukido”, w tym na przesyłanie mi wskazanych wyżej informacji handlowych drogą elektroniczną. Wiem, że mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

  Cofnięcie zgody:

   Wybierz oddział:

   Nie chcę wiedzieć o promocjach Edukido: Cofam zgodę na przekazywanie mi przez Właściciela Sieci Edukido - Edukido Polska Sp. z o.o. i Partnerów Edukido - właścicieli oddziałów Edukido (franczyzobiorców) drogą elektroniczną i telefoniczną (lub za pomocą innych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu obowiązujących przepisów), informacji o promocjach, nowościach, wydarzeniach i usługach w sieci „Edukido”, w tym na przesyłanie mi wskazanych wyżej informacji handlowych drogą elektroniczną.