Centrum Edukido Szczecin Zachód

powrót do mapy Edukido

Kontakt i zapisy

Aktualności

Zajęcia regularne dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat

Zajęcia odbywają się najczęściej raz w tygodniu, w placówkach, z którymi udało nam się nawiązać współpracę. Aktualną listę placówek można sprawdzić na stronie internetowej oraz na naszym Facebooku.

Grupy, do których przydzielamy dzieci podzielone są pod kątem wieku, tak, aby jak najlepiej dopasować tematykę zajęć. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, a w Twoim przedszkolu/szkole jeszcze nie odbywają się nasze zajęcia, koniecznie się z nami skontaktuj!

Zapisz swoje dziecko na bezpłatną lekcję pokazową – zadzwoń +48 504 140 059

Warsztaty edukacyjne dla dzieci

Oferta Edukido to oprócz zajęć regularnych, także warsztaty edukacyjne dla uczniów. Warsztaty mogą odbywać się jednorazowo lub cyklicznie, w zależności od zapotrzebowania. Tematyka warsztatów jest zróżnicowana i stale rozbudowywana, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Zajęcia tego typu, poza szkołą, możemy przeprowadzić także w dowolnym, wybranym miejscu – w czasie półkolonii, w Państwa zakładzie pracy, w ramach wydarzeń, organizowanych przez różne instytucje.

Nie czekaj i zarezerwuj wspaniały warsztat już dziś! – zadzwoń +48 504 140 059

Organizacja urodzin dla dzieci

W Edukido przygotowaliśmy także ofertę indywidualną, jaką jest organizacja niezapomnianych urodzin! Temat przewodni, a także czas trwania dopasowujemy zawsze do wymagań Klienta. Jesteśmy gotowi do przeprowadzenia urodzin w wyznaczonym miejscu, także u Państwa w domu. W zależności od możliwości, możemy również zaproponować organizację przyjęcia w wybranym przez nas miejscu.

Zapytaj o wolne terminy na imprezę urodzinową dla Twojego dziecka! Zadzwoń – +48 504 140 059

Zajęcia Edukido odbywają się:

Zajęcia Edukido będą organizowane w szkołach i przedszkolach na terenie Szczecina.

Więcej informacji wkrótce! Zapraszamy!

Edukido to autorski, unikatowy program pracy nad rozwojem dzieci poprzez zabawę klockami LEGO®. Każde kolejne zajęcia to nowa umiejętność, a zdobyte na poprzednich spotkaniach kompetencje są niezbędne do nabycia kolejnych.

Co mówią rodzice?

„Moje dziecko nigdy nie uczestniczyło zbyt aktywnie i chętnie w zajęciach pozalekcyjnych. Teraz nareszcie się to zmieniło. Antek z niecierpliwością wyczekuje kolejnych zajęć, a ja widzę, że poza świetną zabawą, zdobywa na nich sporą porcję wiedzy, znacznie wykraczającą poza tę ze standardowych zajęć szkolnych.”

Galeria zdjęć