Centrum Edukido Sulejówek, Wiązowna, Kołbiel, Halinów, Warszawa Wesoła

powrót do mapy Edukido

Kontakt i zapisy

Sulejówek, Wiązowna, Kołbiel, Halinów, Warszawa Wesoła

Telefon: +48 538 988 070

E-mail:

wiazowna@edukido.com.pl
wesola@edukido.com.pl
sulejowek@edukido.com.pl

 

Aktualności

Zajęcia regularne dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat

Ogólnorozwojowe zajęcia dla dzieci łączące naukę z zabawą. Rozwijają wyobraźnię i uczą logicznego myślenia. Małe grupy, program zajęć dopasowany do potrzeb, możliwości i wieku dzieci.

Zapisz swoje dziecko na bezpłatną lekcję pokazową! Zadzwoń: +48 538 988 070

Warsztaty edukacyjne dla dzieci

Edukido proponuje ciekawe warsztaty z klockami, których tematyka wpisana jest w podstawę programową. Pokażcie dzieciom, że nauka jest fajna i też można się nieźle bawić!

Nie czekaj i zarezerwuj wspaniały warsztat dla całej klasy! Zadzwoń: +48 538 988 070

Organizacja urodzin dla dzieci

Zorganizuj dziecku magiczne spotkanie z klockami… Różnorodna tematyka. Niezapomniana zabawa gwarantowana. Zapytaj o wolne terminy na przyjęcie urodzinowe dla Twojego dziecka! Zadzwoń: +48 538 988 070

Zajęcia Edukido odbywają się:

Szkoła Podstawowa w Wiązownie

ul. Kościelna 20, Wiązowna

Zajęcia z klockami pobudzają kreatywność, uczą logicznego myślenia, poszerzają wiedzę o rzeczywistości i umożliwiają dziecku zdobywanie nowych umiejętności.

Co mówią rodzice?

„Bardzo ciekawe i pouczające zajęcia. Dodam, że jedyne, w których moje dziecko od razu chciało uczestniczyć. Już od soboty zaczyna się odliczanie do następnego spotkania z Edukido, a książeczka do zbierania naklejek leży w widocznym miejscu, żeby przypadkiem w środę nie zapomnieć. Dla mnie największą zaletą jest to, że zajęcia odbywają są po lekcjach, w czasie kiedy dziecko jest w świetlicy i nie muszę z nim nigdzie jeździć po południu.”

Mama zerówkowicza

„Dziękuję! Udowodniliście, że modne hasło „nauka przez zabawę” jest prawdziwe. Wiedza z różnych dziedzin życia, którą w czasie zajęć przekazuje prowadzący, pobudza dziecko do myślenia i rozwija jego pomysłowość. Okazało się, że córka potrafi zbudować coś bez instrukcji. Gdy zaczyna się nuda, wyciągamy klocki i buduje, to co w danej chwili wymyślimy, np. kwiatek dla babci, kubek i szczoteczkę do zębów, kawałek pizzy. Ważne by nie ograniczać kreatywności dziecka.”

Tata ośmiolatki

Galeria zdjęć