Centrum Edukido Częstochowa Północ i powiat częstochowski północny

powrót do mapy Edukido

Kontakt i zapisy

Częstochowa północ i powiat częstochowski północny.

Gminy: Blachownia, Mstów, Mykanów, Rędziny

+48 537 477 885

czestochowski@edukido.com.pl

Aktualności

Oferujemy szereg zajęć edukacyjnych z klockami LEGO®, dopasowanych do programów nauczania dla dzieci w wieku 3 – 12 lat, gwarantując przy tym doskonałą zabawę, rozwój motoryczny i intelektualny dzieci. Zapewniamy dbałość o bezpieczeństwo i higienę na zajęciach, zgodnie z obowiązującymi normami.

Zajęcia regularne dla dzieci - powiat częstochowski

Organizujemy zajęcia cykliczne dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat, na których omawiamy wybrane zagadnienia, z szerokiego pakietu edukacyjnego m.in. z zakresu przedszkolnego i wczesnoszkolnego podstaw nauczania, dopasowane do wieku grupy. Podczas zajęć regularnych EDUKIDO dzieci poznają otaczający je świat, poprzez zabawę z klockami.

Każde zajęcia pomagają dzieciom w rozwiązywaniu problemów, kształtowaniu wyobraźni i zdobywaniu umiejętności, które motywują dzięci do uczestnictwa w kolejnych zajęciach.
Zajęcia odbywają się przez 2 semestry, raz w tygodniu.

Zapisz swoje dziecko na bezpłatną lekcję pokazową – zadzwoń +48 537 477 885

Warsztaty edukacyjne dla przedszkoli - powiat częstochowski

Warsztaty edukacyjne w przedszkolach skierowane są dla dzieci w wieku 3-6 lat. Podczas warsztatów dzieci pogłębiają wiedzę z zagadnień związanych z podstawą programową dla przedszkoli. Warsztaty EDUKIDO bazują na ciekawości poznawczej uczniów, dzięki czemu dzieci szybko utrwalają wiedzę poprzez aktywne uczestnictwo w ćwiczeniach i samodzielne szukanie rozwiązań.

Warsztaty odbywają się na terenie przedszkola i trwają 30-60 minut. Na zajęciach używamy klocków LEGO®, mat edukacyjnych i innych autorskich akcesoriów potrzebnych w realizacji danego scenariusza.

Zachęcamy dyrektorów i nauczycieli przedszkoli do zorganizowania z nami warsztatów. Gwarantujemy, że dzieci będą zachwycone!

Drogi Nauczycielu zarezerwuj warsztaty dla całej klasy! – zadzwoń +48 537 477 885

Warsztaty edukacyjne dla szkół - powiat częstochowski

Warsztaty szkolne prowadzone są dla dzieci z klas 1- 4 szkół podstawowych.

Na naszych warsztatach dzieci poznają zagadnienia związane z: fizyką, matematyką, przyrodą, historią, geografią, techniką, językiem polskim czy ochroną środowiska… a wszystko przy pomocy klocków LEGO®!

Spotkania warsztatowe trwają ok. 45 minut i są organizowane w szkołach, dla grup do 25 osób. Jest to doskonały sposób przekazywania wiedzy poprzez zabawę z klockami LEGO®!

Drogi Nauczycielu zarezerwuj warsztaty dla swojej klasy! – zadzwoń +48 537 477 885

Urodzinki dla Twojego dziecka w Edukido - powiat częstochowski

Jeśli planujesz dla swojego dziecka niezapomnianą imprezę urodzinową skorzystaj z oferty EDUKIDO – Urodzinki!

Organizujemy na terenie powiatu częstochowskiego, przyjęcia urodzinowe dla dzieci w różnych grupach wiekowych. Przyjęcie dopasowane jest tematem do zainteresowań solenizanta. Zapewniamy zabawę w formie ciekawych zadań z klockami lego, zabawy ruchowe oraz konkursy z przerwą na przekąski i tort. Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie.

Drogi Rodzicu, zarezerwuj dogodny termin na urodzinki dla swojego dziecka! – zadzwoń +48 537 477 885

Gdzie odbywają się zajęcia?

Edukido powiat częstochowski prowadzi zajęcia z klockami LEGO® na terenie gmin: Mykanów, Rędziny, Mstów, Blachownia i na terenie północnej części miasta Częstochowa

Zaproś nas do szkoły na darmową lekcję pokazową!

Zapraszamy również do współpracy ośrodki kultury, biblioteki, sale zabaw, kluby.

Zadzwoń: +48 537 477 885

Napisz: czestochowski@edukido.com.pl

Klocki to wspaniały wynalazek, który skutecznie rozwija kreatywność i zdolności motoryczne u dzieci i nie tylko... Ta z pozoru prosta zabawka, pobudza twórcze myślenie i daje niemal nieograniczone możliwości świetnej zabawy, przez co umożliwia przyjazną edukację i kształtowanie ciekawości świata u dzieci. Taką formę edukacji oferuje Edukido.

Co mówią rodzice?

„Zajęcia Edukido prowadzone są bardzo profesjonalnie, a moje dziecko nigdy się na nich nie nudzi. Z chęcią opowiada o nowo poznanych umiejętnościach i chwali sie nowinkami po każdych zajęciach. Bardzo gorąco polecam wszystkim przedszkolakom.”

„Moja córka jest zachwycona możliwościami jakie daje budowanie z klocków na zajęciach Edukido. Jej konstrukcje z zachwytem oglądam na zdjęciach. Nie może się już doczekać kolejnych spotkań”

„Na warsztatach Edukido dzieci doskonale sie bawią. Tematyka jest bardzo różnorodna i ciekawie przedstawiona co sprawia, że dzieci szybko się angażują. Jest to doskonałe uzupełnienie do standardowej nauki. Godne polecenia w każdej szkole.”

Galeria zdjęć