Centrum Edukido Lublin

powrót do mapy Edukido

Kontakt i zapisy

ul. Związkowa 4
Lublin

+48 661 911 500

lublin@edukido.com.pl

godziny otwarcia: 8:30-19:00 (biuro)

Aktualności

Zajęcia regularne dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat

Regularne zajęcia Edukido to cotygodniowe spotkania w stałych grupach szkolnych, przedszkolnych lub popołudniowych. Nasze zajęcia to odkrywanie nowych rzeczy o świecie, logiczne i kreatywne myślenie, wspólne rozwiązywanie problemów oraz poznawanie podstaw techniki. Podczas zajęć Edukido nie ma nudy! Edukido doskonale wpisuje się w nurt nauki poprzez zabawę 🙂

Więcej informacji znajdą Państwa w zakładce Poznaj nas

Zapisz swoje dziecko na bezpłatną lekcję pokazową – zadzwoń +48 661 911 500

Organizacja urodzin dla dzieci

Urodzinki Edukido to wizyta w uwielbianym przez dzieci świecie przygód bohaterów LEGO®! Organizujemy imprezy urodzinowe z klockami dla dzieci, czyli 2-3 godziny animacji tematycznych.

Urodzinki odbywają się w specjalnie przygotowanym Centrum Edukido (ul. Związkowa 4). Do dyspozycji, na wyłączność, trzy sale: urodzinowa, z poczęstunkiem dla dzieci oraz z poczęstunkiem dla rodziców. Możliwa jest także organizacja urodzinek wyjazdowych u Państwa w domu. Temat przewodni urodzin jest ustalany na podstawie zainteresowań solenizanta i grupy wiekowej gości.

Zapytaj o wolne terminy dla swojego dziecka! Zadzwoń +48 661 911 500

Warsztaty edukacyjne dla dzieci

Jednorazowe zajęcia tematyczne:

  • z przedmiotów szkolnych (np. język polski, matematyka, historia)
  • okazjonalne (np. Sanie Świętego Mikołaja, na Dzień Babci/Dziadka i inne)

Warsztaty odbywają się zarówno w terenie, czyli wszędzie tam gdzie zostaniemy zaproszeni przez rodziców lub nauczycieli, jak i w Centrum Edukido ul. Związkowa 4.

Nasz zespół instruktorów przyjeżdża na miejsce z całym ekwipunkiem klocków potrzebnym do przeprowadzenia zajęć dla dzieci. Temat zajęć oraz harmonogram jest ustalany indywidualnie z zamawiającym na podstawie grup wiekowych i możliwości lokalowych. Zarezerwuj z wyprzedzeniem, bo nasz grafik warsztatów dość szybko się zapełnia! 

Robotyka

Podczas zabawy dzieci uczą się programować. Zajęcia z robotyki są dedykowane dzieciom od 7 lat. Na naszych zajęciach dzieci mają możliwość korzystać z programowalnych robotów edukacyjnych, które wspierają ich rozwój. Pomagają przyswajać wiedzę z przedmiotów ścisłych i rozwijać kompetencje przyszłości, takie jak kreatywność, logiczne myślenie, czy umiejętność wspólnego rozwiązywania problemów. Zadzwoń i zapytaj, kiedy i gdzie prowadzimy zajęcia z robotyki.

Półkolonie wakacyjne Lublin

Organizowane przez nas kreatywne półkolonie z klockami to wspaniała przygoda dla dziecka w wakacje i ferie zimowe! Każdego dnia półkolonii prowadzimy zajęcia Edukido oraz zapewniamy minimum jedną dodatkową atrakcję. Opiekunami są nasi instruktorzy którzy z dużą odpowiedzialnością pełnią opiekę nad dziećmi.

Zajęcia Edukido odbywają się:

Centrum Edukido
ul. Związkowa 4, Lublin

SP 21
ul. Zuchów 1, Lublin

SP 27
ul. Kresowa 7, Lublin

SP 29
ul.Wajdeloty 1, Lublin

SP 31
ul. Lotnicza 1, Lublin

SP 43
ul. J.Śliwińskiego 5, Lublin

Przedszkole Kolorowe Kredki
ul. Gliniana 11A, Lublin

Przedszkole Leon
ul. Gęsia 13, Lublin

Przedszkole Skrzydła
ul. Szmaragdowa 1, Lublin

Przedszkole nr 35
ul. Błękitna 5, Lublin

Klubokawiarnia Tere-Fere
ul. Zygmunta Augusta 31/6, Lublin

Easy English
ul. Partyzantów 49, Świdnik

Zabawa klockami połączona z naturalną dziecięcą ciekawością prowadzi do eksplozji pomysłowości i szybkiego rozwoju talentów. Wszystko w wyjątkowej atmosferze odkrywczej zabawy.

Co mówią rodzice?

Edukido to bardzo rozwojowe zajęcia. Uczą dziecko wyobraźni i logicznego myślenia, a także jak przenieść to potem na zbudowanie konstrukcji z klocków. Uczą kreatywności i pokazują, że można zbudować z klocków coś, co nie jest narzucone w książeczce dołączonej do zestawu. Polecam! Mama Przedszkolaka

Doceniam to, że na zajęciach regularnych za każdym razem poruszana jest inna tematyka. Dzięki temu moje niecierpliwe dziecko nigdy się nie nudziło i zawsze czeka na kolejne zajęcia. Poza tym mój przedszkolak bardzo lubi swoje opiekunki i nawiązał już wartościowe relacje z rówieśnikami.

Galeria zdjęć