Centrum Edukido Gdynia, Rumia, Reda

powrót do mapy Edukido

Kontakt i zapisy

Zadzwoń lub napisz do nas, aby uzyskać szczegóły:

Telefon: +48 500 351 802

E-mail: gdynia@edukido.com.pl

Zajęcia prowadzone w szkołach i przedszkolach oraz w centrach Edukido:

  • Centrum Edukido, ul. Gradowa 23, Gdynia-Wiczlino
  • Centrum Edukido, ul. Olgierda 125A/2, Gdynia-Karwiny

Aktualności

Zajęcia regularne dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat

Zajęcia w stałych grupach do 12 osób, dobranych pod względem wieku odbywają się w przedszkolach, szkołach w tzw. godzinach świetlicowych oraz centrach Edukido w godzinach popołudniowych. Co tydzień jest realizowany inny temat przez instruktora tak, aby za pomocą klocków przekazać dzieciom solidną wiedzę o otaczającym nas świecie.

Pierwsze zajęcia pokazowe dla Twojego dziecka są darmowe! Obowiązują zapisy.

Zadzwoń +48 500 351 802

Warsztaty edukacyjne

Jednorazowe zajęcia tematyczne z przedmiotów szkolnych (np. fizyka, historia, geografia), które odbywają się w terenie, czyli wszędzie tam, gdzie zostaniemy zaproszeni przez rodziców lub nauczycieli.

Nasz zespół instruktorów przyjeżdża na miejsce z całym ekwipunkiem klocków potrzebnym do przeprowadzenia zajęć dla dzieci. Temat zajęć oraz harmonogram jest ustalany indywidualnie z zamawiającym na podstawie grup wiekowych i możliwości lokalowych.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem, bo nasz grafik warsztatów dość szybko się zapełnia!

Zadzwoń +48 500 351 802

Urodzinki

Organizujemy imprezy urodzinowe z klockami dla dzieci, czyli 2-3 godziny animacji tematycznych pod opieką koordynatora urodzin.

Urodzinki odbywają się w specjalnie przygotowanym Centrum Edukido (ul. Gradowa 23 w Gdyni-Wiczlino) lub w domu solenizanta. Temat przewodni urodzin jest ustalany na podstawie zainteresowań solenizanta i grupy wiekowej gości.

Zarezerwuj termin urodzin, aby impreza odbyła się w ważnym dla Was terminie.

Zadzwoń +48 500 351 802

Robotyka

Podczas zabawy dzieci uczą się programować. Zajęcia z robotyki są dedykowane dzieciom od 6 lat. Na naszych zajęciach dzieci mają możliwość korzystać z programowalnych robotów edukacyjnych, które wspierają ich rozwój. Pomagają przyswajać wiedzę z przedmiotów ścisłych i rozwijać kompetencje przyszłości, takie jak kreatywność, logiczne myślenie, czy umiejętność wspólnego rozwiązywania problemów.

Zadzwoń i zapytaj, kiedy i gdzie prowadzimy zajęcia z robotyki – +48 500 351 802

Półkolonie

Organizowane przez nas kreatywne półkolonie z klockami to wspaniała przygoda dla dziecka w wakacje i ferie zimowe! Każdy dzień półkolonii to czas pełen zabawy, atrakcji, warsztatów, a także zawierania przyjaźni. Nasi instruktorzy z dużą odpowiedzialnością pełnią opiekę nad dziećmi, a także dzięki ich zaangażowaniu sprawiają, że każda półkolonia jest wyjątkowa.

Wieczory z Edukido

Dzieci mają wieczorne warsztaty z klockami a rodzice mają wychodne, czyli możesz oddać nam swoją pociechę pod opiekę i cieszyć się wolnym wieczorem, a do tego mieć pewność, że Twoje dziecko jest bezpieczne i szczęśliwe.

Zajęcia Edukido odbywają się w:

Centrum Edukido w Gdyni
ul. Gradowa 23, Wiczlino

Centrum Edukido w Gdyni
ul. Olgierda 125a/2, Karwiny

Strefa Kultury w Chwaszczynie
ul. Żeromskiego 9

Szkoła Podstawowa nr 37 w Gdyni
ul. Wiczlińska 93

Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
ul. Sucharskiego 10

Szkoła Podstawowa nr 48 w Gdyni
ul. Jowisza 60

Szkoła Podstawowa nr 1 w Rumi
ul. Kościelna 6

Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi
ul. Stoczniowców 6

Szkoła Podstawowa w Bojanie
ul. Wybickiego 38

Szkoła Podstawowa w Kielnie
ul. Szkolna 4

Przedszkole Promyczek w Bojanie
ul. Tartaczna 4

Przedszkole Wesoła Kraina w Kielnie
ul. Szkolna 5

Niepubliczna Szkoła Sokrates w Gdańsku
ul. Zakopiańska 37

Dzieci zadają mnóstwo pytań o otaczający nas świat, a naszym zadaniem jako instruktorów jest znalezienie dobrej odpowiedzi podczas zabawy na naszych zajęciach.

Co mówią rodzice?

“Zajęcia bardzo się podobają i jeszcze bardziej utrwaliły u Sebastiana pasję do klocków. Od kiedy uczęszcza na zajęcia, to zaczął budować w domu dużo więcej. Jako rodzice widzimy, że to ma sens.”

“Od kiedy Lena rozpoczęła przygodę z zajęciami z klockami ciągle coś buduje i zadaje mnóstwo pytań, często sama szukając odpowiedzi. Ewidentnie zajęcia rozwinęły w niej ciekawość, ale też taką pewność, że zawsze można znaleźć rozwiązanie po swojemu, a nie tylko podążać za instrukcją z zestawów z klockami.”

Galeria zdjęć