Centrum Edukido Częstochowa Południe

powrót do mapy Edukido

Kontakt i zapisy

Aktualności

Zajęcia regularne dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat

Zajęcia regularne to spotkania w stałych grupach, dostosowanych odpowiednio wiekowo do dziecka, w ramach których realizujemy zadania tematyczne. Podczas zajęć dzieci poznają terminy i nazwy, odkrywają prawa fizyczne, uroki pracy zespołowej. Ujawniają swoje zainteresowania i odkrywają talenty.

Warsztaty edukacyjne dla dzieci

Warsztaty Edukido dla dzieci prowadzone są w przedszkolach i młodszych klasach szkolnych oraz innych miejscach dla najmłodszych. Podczas których dzieci poznają w niecodzienny sposób zagadnienia związane z nauką

Już dziś zarezerwuj i zorganizuj warsztaty edukacyjne z klockami LEGO®!

Zadzwoń: +48 697 460 910

Zajęcia Edukido odbywają się:

W przedszkolach, w szkołach, w domach kultury, w klubo-kawiarniach, w miejscach dla najmłodszych.
Grafik zajęć pojawi się już wkrótce!

Zaproś Edukido do swojej szkoły lub przedszkola.

Zadzwoń do nas: +48 697 460 910

Napisz: czestochowa@edukido.com.pl

Zabawa z klockami pomaga dzieciom realizować marzenia, wykorzystywać i rozwijać swoje możliwości, poznawać i rozumieć świat. Podczas zajęć każde dziecko staję się twórcą zostając konstruktorem, budowniczym lub pisarzem. Wspólnie z innym rozwiązuje napotkane problemy, rozwijając swoją kreatywność.

Co mówią rodzice?

,,Ciekawe zajęcia, uczące dziecko przez zabawę, ale również pobudzające jego wyobraźnie i kreatywność. Mojemu synowi wyobraźni nie brakuje, ale dzięki spotkaniom tematycznym zawsze uczy i dowiaduję się nowych rzeczy o sobie i świecie.”

Mama Kuby

,,Ola jest jedynaczką, zajęcia z klockami bardzo jej się spodobały, dużo tematów z zajęć pokazuje nam w domu i buduje je jeszcze raz sama. Z zajęć zawsze wychodzi uśmiechnięta i pełna nowych pomysłów, co najważniejsze ze swoją nową przyjaciółką Alą.”

Mama Oli

Galeria zdjęć