Centrum Edukido Bielsko-Biała Zachód

powrót do mapy Edukido

Kontakt i zapisy

Aktualności

Partnerzy

Kim jesteśmy ?? Pasjonatami klocków LEGO®!

Prowadzimy zajęcia regularne dla dzieci w wieku 3-12 lat, warsztaty szkolne, urodzinki!

Edukido to zabawa, nauka, budowle, maszyny, konstrukcje…

Zajęcia dodatkowe naprawdę nie muszą być nudne!

Nasz program łączy w sobie realizację dziecięcych marzeń, poznawanie zależności przyczyna-skutek, rozwijanie wyobraźni, kreatywności, zdolności manualnych, matematycznych. Dzięki Edukido Twoje dziecko ma możliwość zagłębienia się w różne obszary wiedzy- wiedza o świecie, technika, architektura… Dzięki klockom, dziecko poznaje podstawowe zagadnienia zarówno z podstaw fizyki i techniki, jak i wiedzy humanistycznej.

Warsztaty

Prowadzimy warsztaty szkolne z klockami LEGO® realizowane podczas godziny lekcyjnej dla klas 0-3, do 25 osób, 45 – 60 min. Zachęcamy do skorzystania z oferty wszystkich nauczycieli szukających ciekawych zajęć na lekcji szkolnej.

Zadzwoń i zapytaj o wolne terminy już dziś! +48 578 432 304

Urodziny

Chcesz zorganizować dla swojego dziecka niezapomniane URODZINY z klockami LEGO®?

Zadzwoń i zapytaj o wolne terminy już dziś! +48 578 432 304

Zajęcia Edukido - zapisy

Rodzicu, nie zwlekaj, zapisz swoje dziecko już dziś na regularne zajęcia EDUKIDO!

Prowadzimy zapisy na regularne zajęcia odbywające się zarówno w Przedszkolach, Szkołach Podstawowych jak i w Centrum EDUKIDO. Zapytaj o zajęcia w Szkole Twojego Dziecka!

Zadzwoń do nas: +48 578 432 304

Napisz do nas: bielsko-biala@edukido.com.pl

Nasz program łączy w sobie realizację dziecięcych marzeń, poznawanie zależności przyczyna-skutek, rozwijanie wyobraźni, kreatywności, zdolności manualnych, matematycznych.

Co mówią rodzice?

„Edukido rozwija wyobraźnie dzieci, oprócz świetnej zabawy, dzieci uczą się nowych rzeczy. Mój syn zaskoczył mnie opowiadając o kontynentach i o tym kto opłynął Ziemię”

„Zajęcia ciekawe i kreatywne pobudzają wyobraźnię dzieci, prowadzone przez instruktorów z pasją i wielkim sercem ❤ bardzo polecam!😊”

„Bardzo kreatywne zajęcia dla dzieci i świetna zabawa dla dorosłych! ☺️ wiele tematów, dlatego nigdy się nie nudzimy 💪 Z niecierpliwością czekamy na zajęcia regularne 😏 Polecam!”

„Polecam z całego serca! Zajęcia są bardzo interesujące, rozwijają wyobraźnię. Dzieci poznają elementy historii,świata wokół nas, a wszystko w najciekawszy dla nich sposób – za pomocą klocków. Syn wraca z zajęć pełen pomysłów do tworzenia nowych konstrukcji. Chętnie opowiada czego się nauczyli i jak wprowadzali swoje budowle w ruch.”

Galeria zdjęć