AKTUALNOŚCI

Drodzy Rodzice! wiele wskazuje na to, że jeszcze dłuższy czas posiedzimy z dziećmi w domu. Nasze pociechy jeśli akurat nie odrabiają lekcji, często zaczynają odczuwać nudę, lub nie wiedzą co ze sobą zrobić…

Dlatego zaczęliśmy WYZWANIA z klockami lego. Codziennie zamieszczamy wyzwania na stronie facebook’a #edukidoczestochowski

BĘDĄ NAGRODY DLA NAJAKTYWNIEJSZYCH 🎁

Dzieci, które nie zdążą zbudować zadania danego dnia ,mogą spokojnie wysyłać fotki swoich kreacji w kolejnych dniach.💪👌

Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy z wyzwaniami-zadaniami 👍


Dzięki odpowiedzialnej postawie i racjonalnemu postępowaniu jesteśmy w stanie przyczynić się do ograniczenia w rozprzestrzenianiu się wirusa.
Dlatego też sugerujemy by w miarę możliwości pozostać w domach i ograniczyć kontakty.
Jest to czas kiedy nasze dzieci pozostając w domach nadal mogą ćwiczyć swoją kreatywność, a jak przekonujemy na naszych zajęciach, klocki lego są w tym bardzo pomocne 😊 Zabawa z klockami lego zapewnia nie tylko rozwój motoryczny i pobudza wyobraźnie dzieci, ale również gwarantuje spokój rodzicom w trakcie tworzenia dziecięcych kreacji 👍.Oczywiście rodziców również zachęcamy do zabawy.
Wykorzystajmy ten czas na zbieranie energii na lepsze „jutro”. Natomiast zgromadzoną energię przez ten czas u dzieci, obiecujemy spożytkować podczas naszych zajęć kiedy tylko będzie to znów możliwe☀️ Pozdrawiamy i do zobaczenia!

GDZIE UCZYMY?

Powiat częstochowski

Gminy: Mykanów, Kruszyna, Kłomnice, Rędziny, Mstów, Olsztyn, Janów, Przyrów, Dąbrowa Zielona, Koniecpol, Lelów, Poczesna, Kamienica Polska, Starcza, Konopiska, Blachownia.

tel. 537 477 885

email: czestochowski@edukido.com.pl

PLAN ZAJĘĆ

Drogi Rodzicu! Zaproś EDUKIDO do szkoły lub przedszkola Twojego dziecka!

Szanowny Nauczycielu! Zaproś EDUKIDO do szkoły lub przedszkola i zorganizuj ciekawe warsztaty edukacyjne dla swoich uczniów!

EDUKIDO POWIAT CZĘSTOCHOWSKI prowadzi zajęcie edukacyjne z klockami LEGO na terenie gmin: Mykanów, Kruszyna, Kłomnice, Rędziny, Mstów, Olsztyn, Janów, Przyrów, Dąbrowa Zielona, Koniecpol, Lelów, Poczesna, Kamienica Polska, Starcza, Konopiska, Blachownia.  Zaproś nas do szkoły na darmową lekcję pokazową!

Zapraszamy również do współpracy ośrodki kultury, biblioteki, sale zabaw, kluby, etc.

tel.: 537 477 885, e-mail: czestochowski@edukido.com.pl

GALERIA

KONTAKT

Powiat częstochowski

tel. 537 477 885

email: czestochowski@edukido.com.pl