AKTUALNOŚCI

Rodzicu, nie zwlekaj, zapisz swoje dziecko już dziś na regularne zajęcia EDUKIDO ! Prowadzimy zapisy na regularne zajęcia odbywające się zarówno w Przedszkolach, Szkołach Podstawowych jak i w Centrum Zajęć Pozalekcyjnych nr 3 Łódź-Retkinia. Zapytaj o zajęcia w Szkole Twojego Dziecka!

Kim jesteśmy ?? Pasjonatami klocków LEGO®!

Edukido to zabawa, nauka, budowle, maszyny, konstrukcje..

Zajęcia dodatkowe naprawdę nie muszą być nudne! 

 

Nasz program łączy w sobie realizację dziecięcych marzeń, poznawanie zależności przyczyna-skutek, rozwijanie wyobraźni, kreatywności, zdolności manualnych, matematycznych. Dzięki Edukido Twoje dziecko ma możliwość zagłębienia się w różne obszary wiedzy- wiedza o świecie, technika, architektura.. Dzięki klockom, dziecko poznaje podstawowe zagadnienia zarówno z podstaw fizyki i techniki, jak i wiedzy humanistycznej. Edukido to połączenie emocji, kreatywności, ekspresji.


Jak do nas dołączyć?

Klikając bezpośrednio w link: http://edukido.com.pl/zapisz-sie/  

Dzwoniąc do nas: 883 601 988

Pisząc do nas: lodz@edukido.com.pl

 

Zapisanie zajmie Ci chwilę, a radość Twojego dziecka będzie ogromna!

 

GDZIE UCZYMY?

Prowadzimy zapisy na regularne zajęcia odbywające się zarówno w Przedszkolach, Szkołach Podstawowych jak i w Centrum Zajęć Pozalekcyjnych nr 3 Łódź-Retkinia.

Zapytaj o zajęcia w Szkole Twojego Dziecka!

 

Prowadzimy zajęcia regularne (raz w miesiącu) w Przedszkolu Kalimba przy ul. Maratońskiej 57a dla grupy 3-4 latków oraz 5-6 latków. Drogi Rodzicu, jeśli 60 min zajęć w miesiącu to zdecydowanie za mało (a wierzymy, że tak jest!), zapisz swoje Dziecko na zajęcie regularne!

Łódź

tel: 883 601 988

email: lodz@edukido.com.pl

PLAN ZAJĘĆ

GALERIA

KONTAKT

Łódź

tel: 883 601 988

email: lodz@edukido.com.pl