AKTUALNOŚCI

23 maraca (sobota) godz. 9.00-12.00

WARSZTATY DLA RODZICÓW I NIE TYLKO

 

Szkolenie skierowane jest dla rodziców i opiekunów dzieci, pracowników placówek oświatowych, psychologów, dietetyków

Czy zdarza Ci się zmuszać dziecko do jedzenia? Niepokoisz się, jeśli nie je mięsa lub warzyw? Na pewno nieraz próbowałaś różnych sztuczek, by twój maluch zjadł choć odrobinę tego, co przygotowałaś. I nieraz zastanawiałaś się, dlaczego inne dzieci tak chętnie jedzą, a ty ciągle musisz używać forteli. Brak apetytu dziecka jest często głównym tematem w wielu rodzinach. Co zjadło, a raczej czego nie zjadło maleństwo – staje się głównym dialogiem rodziców po powrocie z pracy. Jedzenie to nie tylko czynność fizjologiczna mająca na celu zaspokojenie głodu, jedzenie posiada również złożony aspekt psychologiczny. Presja wywierana na dziecko podczas jedzenia może dać efekt przeciwny do oczekiwanego.

Na szkoleniu zyskasz sporo informacji i mnóstwo praktycznych rozwiązań!

Program szkolenia:
🍉 Niejadek-kim jest i jak go nakarmić
🍍 Fizjologiczna zmienność zachowań żywieniowych dla poszczególnych etapów rozwoju dziecka
🥝 Konsekwencja zaburzeń odżywiania
🍑 Neofobia żywieniowa-sprawdzone techniki
🍆 Wybiórczość pokarmowa-definicja i konsekwencje
🥑 Kiedy rodzice/opiekunowie robią zbyt wiele -najczęstsze błędy popełniane przez rodziców/opiekunów
🍓 Zaburzenia SI i ich wpływ na brak apetytu
🍒 Jakie są przyczyny słabego łaknienia u dzieci
🥒 Jak zachęcić dziecko do jedzenia, nie wywierając presji i nacisku?
🥕 Praca z dziećmi i rodzicami- przykłady, scenariusze, zabawy

Ceny:
* jedna osoba: 110 zł
* dla osób zapisujących się w grupach, min 3 os: 90 zł/os
* dla rodziców dzieci korzystających z naszych zajęć: 90 zł/os

Warunkiem uczestnictwa jest wysłanie zgłoszenia na: belchatow@edukido.com.pl

Prowadząca:
Marta Kierzkowska-Grzybek – biotechnolog, dietoterapeuta, specjalista psychodietetyki, coach ICF ACC, doświadczony wykładowca z Instytutu Psychodietetyki we Wrocławiu, właścicielka Instytutu Zdrowia i Rozwoju „Sattva”

Absolwentka biotechnologii Wydziału Chemicznego na Politechnice Wrocławskiej. Te interdysplinarne studia wyposażyły ją w ekspercką wiedzę w zakresie biochemii i mikrobiologii, co obecnie jest bardzo przydatne w jej praktyce zawodowej. Jej praca magisterska dotyczyła analizy substancji czynnych występujących w tradycyjnych roślinach leczniczych stosowanych do terapii schorzeń wątroby. Ukończyła również studia podyplomowe z „Żywienia człowieka w profilaktyce zdrowotnej” na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu oraz kurs dietetyki według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (120 godzin). Posiada międzynarodowe uprawnienia do wykonywania zawodu Coacha w 81 krajach (ICF ACC). Prowadzi sesje indywidualne, grupowe, warsztaty rozwojowe dla kobiet, warsztaty z zakresu odkrywania talentów, budowania relacji oraz terapię śmiechem. Posiada uprawnienia do przeprowadzania terapii RESET (Rafferty Energy System of Easing the Temporomandibular joint) oraz umiejętności w zakresie Racjonalnej Terapii Zachowań RTZ (certyfikat Dolnoslaskiego Centrum Psychoterapii). Ukończyła kurs Psychoneuroimmunologii oraz warsztaty z zarządzania energią życiową w stresie u Wojciecha Eichelbergera. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń z zakresu psychodietetyki, dietetyki i coachingu.

Działalność naukowa i edukacyjna:

Wykładowca Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu i Katowicach. Założycielka Instytutu Zdrowia i Rozwoju „Sattva” Prelegent na wielu konferencjach i kongresach dietetycznych w Polsce. Od kilku lat prowadzi warsztaty edukacyjne podczas corocznego Festiwalu Rozwoju Osobistego Kobiet „Progressteron”. Współpracowała jako specjalista ds. żywienia z eko cateringami we Wrocławiu i w Warszawie. Jest moderatorką ogólnopolskiego projektu Zdrowy Przedszkolak, kampanii na rzecz diety naturalnej w placówkach oświatowych. Pasjonatka dobrej sztuki kulinarnej, autorka bloga kulinarnego: www.kuchnianaturalna.blogspot.com, współtwórca książek kulinarnych oraz poradników o zdrowiu, ekspert dla portali społecznościowych. Członek Towarzystwa Psychodietetyki, Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, Polskiego Towarzystwa Technologów Żywności,  Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej, Polskiego Towarzystwa Wspierania Osób z Nieswoistymi Zapaleniami Jelita „J-elita”. Współpracuje od kilku lat z Integrative Medical Center we Wrocławiu, Fundacją „Dobra Dusza” w Żmigrodzie, z Dolnośląskim Centrum Psychoonkologii i Rehabilitacji, Ośrodkiem Profilaktyki i Lecznictwa na Wojnowie, Z Fundacją „Rozwiń Skrzydła, Uruchom Głowę”, z Fundacją „Przystanek Rodzina”.

ZAPRASZAMY!

 

Chcesz zorganizować dla swojego dziecka niezapomniane URODZINY z klockami Lego®?

Zadzwoń i zapytaj o wolne terminy już dziś!

Dokonanie rezerwacji z miesięcznym wyprzedzeniem uprawnia do otrzymania 5% rabatu.
✆ 507 094 485

Urodzinki organizujemy w Centrum Edukido lub w domu solenizanta.

Cennik poniżej.

GDZIE UCZYMY?

Zajęcia odbywają się w:

SP nr 3 w Bełchatowie,

SP nr 9 w Bełchatowie,

Przedszkolu Klub Malucha Baby Town w Bełchatowie,

SP nr 2 w Zelowie,

SP 202 w Nowosolnej,

Przedszkole 228 w Nowosolnej,

Gminnym Centrum Kultury w Zdzieszulicach Dolnych,

oraz w naszej siedzibie

Centrum Edukido Bełchatów

ul. Pileckiego (dawniej 9-go Maja) 24A, I piętro

✆ 507 094 485

email: belchatow@edukido.com.pl

PLAN ZAJĘĆ

 

Pierwsze zajęcia są BEZPŁATNE!

GALERIA

 

KONTAKT

Bełchatów i powiat

Centrum Edukido Bełchatów

ul. Pileckiego (dawniej 9-go Maja) 24A, I piętro

✆ 507 094 485

email: belchatow@edukido.com.pl

Konto: 34 1140 2004 0000 3602 7755 8264