Prosta Franczyza - Edukido Mini

Rozpocznij własną działalność edukacyjną w mniejszej miejscowości, gminie i powiecie.

 • Możesz osiągać dochód ponad 4000 zł na miesiącZarabiasz, organizując warsztaty edukacyjne oparte na klockach LEGO®
 • Nie ponosisz opłaty wstępnej za franczyzęEdukido Mini to prosty i skuteczny model biznesowy
 • Masz gwarancję zwrotu z inwestycjiEdukido zabezpiecza Cię przed ryzykiem niepowodzenia

Franczyza Edukido Mini – na czym polega działalność?

Licencja Edukido Mini opiera się na warsztatach szkolnych i przedszkolnych

Zajęcia są prowadzone i moderowane przez instruktora, a dzieci realizują scenariusz przy pomocy klocków i autorskich akcesoriów

Są to zajęcia jednorazowe z konkretnych przedmiotów lub na tematy okazjonalne

Ile zarobisz na warsztatach Edukido?

Symulacja przychodów i kosztów w przypadku organizacji 40 warsztatów miesięcznie.

Wartość inwestycji11 000 zł
licencja, wyłączność, scenariusze0 zł
materiały marketingowe0 zł
klocki, akcesoria11 000 zł
Koszty miesięczne3156 zł
ZUS (po dwóch latach działalności)1350 zł
Telefon50 zł
Marketing150 zł
Paliwo250 zł
Fee (opłata)1356 zł
Przychody miesięczne7 200 zł
średni przychód z 1 warsztatu = 180 zł
40 warsztatów* x 180 zł
średnio 2 warsztaty na dzień
7 200 zł
Dochód miesięczny przed opodatkowaniem4 044 zł
Docelowo można organizować nawet 80 warsztatów miesięcznie,
co daje 11 244 zł prognozowanego dochodu miesięcznie.
8088 zł

Na czym polega Gwarancja Zwrotu z Inwestycji?

Jeżeli w ciągu pierwszego roku działalności Ty jako franczyzobiorca Edukido odnotujesz mniejszy przychód z zajęć, niż wynosi suma miesięcznych opłat licencyjnych – wówczas spółka Edukido Polska zwróci Ci powstałą różnicę. Jej kwota zostanie później odjęta od kolejnych opłat miesięcznych wnoszonych przez franczyzobiorcę.

Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu zabezpieczamy Cię przed ryzykiem niepowodzenia. Nie wnosisz bowiem opłaty początkowej, kupujesz tylko zestaw klocków, który my w razie niepowodzenia możemy odkupić, a dodatkowo otrzymujesz zapisaną w umowie gwarancję tego, że opłaty miesięczne w pierwszym roku nie będą wyższe niż jego przychody.

Franczyza edukacyjna – Twój nowy biznes?

Chcesz wrócić na rynek pracy po urlopie macierzyńskim? Znudziła Ci się korporacja? Myślisz o otworzeniu kolejnej działalności? A może po prostu wierzysz, że wspieranie rodziców w dbaniu o rozwój ich dzieci ma duży sens? Biznes z Edukido może być dobrym pomysłem dla Ciebie.

Aby rozpocząć własny biznes, nie musisz być doświadczonym przedsiębiorcą. Ważne, że chcesz prowadzić dochodowe przedsięwzięcie oraz rozumiesz znaczenie takich pojęć, jak: otwartość na pomysły innych, zaangażowanie, konsekwencja w biznesie. 

Franczyza edukacyjna Edukido Mini

Edukido to autorski program zajęć pomagających dzieciom w wieku 3-12 lat poznawać świat poprzez klocki LEGO®! Nasze doświadczenie w tym sektorze usług powoduje, że zaprojektowaliśmy system, który sami chcielibyśmy dostać. Oferujemy dobrze dopasowany do rynku model biznesowy, z konkretnymi perspektywami zysku, z zakresem świadczeń dokładnie takim, jakiego oczekuje franczyzobiorca.

Franczyza edukacyjna – biznes z misją

Naszym celem jest kształtowanie zainteresowania światem i badawczej postawy wobec niego.

Chcemy znieść sztuczną barierę między naukami humanistycznymi i technicznymi, zastępując ją myśleniem i dociekliwością. Chcemy, aby dzieci ćwiczyły swoją wyobraźnię przestrzenną i rozwiązywanie problemów w programie, nienarzucającym szablonów. Chcemy kształtować ciekawość świata i umiejętność abstrakcyjnego myślenia zawsze osadzonego w praktyce. Chcemy wykorzystać synergię kreatywności i logiki w twórczej zabawie.

Warsztaty dla uczniów szkoły podstawowej

Warsztaty to przekazywanie wiedzy z konkretnego obszaru tematycznego poprzez budowanie klockami LEGO®

Co czeka dzieci podczas warsztatów Edukido? Uczniowie zdobywają pasjonującą wiedzę i poznają zagadnienia związane m.in. z historią, geografią, biologią, językiem polskim, fizyką, techniką czy matematyką. Wszystko to w swobodnej, kreatywnej atmosferze sprzyjającej nauce.

Przykładowe warsztaty Edukido Mini:

 • mapa świata (geografia);
 • na średniowiecznym zamku (historia);
 • opowiadanie (j.polski);
 • potęga wiatru (przyroda);
 • autonomiczny samochód (programowanie);
 • szybowce (technika);
 • historie biblijne (religia);
 • plastyczna współpraca (plastyka);
 • jajomalowacz (Wielkanoc);
 • sanie Mikołaja (Boże Narodzenie);
 • symbole narodowe (historia);
 • i wiele innych!

Franczyza Edukido Mini - wartości

Franczyza ze zwykłym, ludzkim podejściem

  Edukido tworzą pasjonaci. Osoby, które chcą zbudować solidną markę. Koncept jest naprawdę przemyślany. Franczyzodawca dba o to, żeby zajęcia były ciekawe dla dzieci i żeby nauczyły się one jak najwięcej. Stara się też, aby franczyzobiorcy naprawdę zarabiali pieniądze. Po tej rozmowie stwierdziłem, że jeśli mam rzucić pracę i otworzyć własną firmę, to powinienem to zrobić właśnie z Edukido – szczególnie że mam wykształcenie pedagogiczne i lubię pracę z dziećmi. Jest to więc biznes idealny dla mnie!
Robert Stopa
Menadżer regionu składającego się 4 powiatów województwa podkarpackiego

Zamów ofertę na franczyzę Edukido Mini

zrób pierwszy krok

  Chcę wiedzieć o promocjach Edukido: Po zapoznaniu się z polityką prywatności Edukido wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez Właściciela Sieci Edukido - Edukido Polska Sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną (lub za pomocą innych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu obowiązujących przepisów), informacji o promocjach, nowościach, wydarzeniach i usługach w sieci „Edukido”, w tym na przesyłanie mi wskazanych wyżej informacji handlowych drogą elektroniczną. Wiem, że mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

   Nie chcę wiedzieć o promocjach Edukido: Cofam zgodę na przekazywanie mi przez Właściciela Sieci Edukido - Edukido Polska Sp. z o.o. i Partnerów Edukido - właścicieli oddziałów Edukido (franczyzobiorców) drogą elektroniczną i telefoniczną (lub za pomocą innych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu obowiązujących przepisów), informacji o promocjach, nowościach, wydarzeniach i usługach w sieci „Edukido”, w tym na przesyłanie mi wskazanych wyżej informacji handlowych drogą elektroniczną.

   Zainteresowany własnym biznesem?

   Dowiedz się więcej o ofercie franczyzowej